Co zapewniamy

PO PROSTU KOMFORT

Wiemy, że masz dość ważnych spraw na głowie, żeby jeszcze martwić się o to, czy zdążysz na czas.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że cenisz sobie precyzję.
Świadczymy nasze usługi ze świadomością, że Klienci mogą na nas liczyć.

KORZYŚCI FINANSOWE

Korzystanie z wynajmu luksusowych aut to przede wszystkim oszczędność finansów. Koszty związane z zakupem samochodu i jego utrzymaniem, opłaty ubezpieczeniowe i inne stanowią niezbity dowód na to, że możliwe jest ich zmniejszenie. O innych korzyściach stanowi dodatkowo to, że nie ma potrzeby zatrudniania kierowców w firmie, a usługa świadczona może być w dowolnym czasie i miejscu, bez konieczności podpisywania umów wiążących obydwie strony na długi okres czasu.

OFERUJEMY

Istota naszej oferty to wysoka jakość usług za przystępną cenę.

Transfery na lotnisko

Klientów indywidualnych podróżujących liniami lotniczymi, a także wyrażających chęć dowolnych innych przejazdów, oferujemy usługę „prywatnego kierowcy” w zakresie transportu lokalnego, międzymiastowego i międzynarodowego.

W cenę wliczony jest odbiór z lotniska, który odbywa się na podstawie tabliczki z imieniem i nazwiskiem lub nazwą firmy.

Wynajem samochodów na konferencje

Dla Klientów biznesowych oferujemy samochód z kierowcą. Zapewniamy poczucie spokoju i świadomość, że wszystko będzie na czas. Nasi Klienci mogą skupiać się na rozwoju relacji biznesowych, podczas gdy my trzymamy się drogi.

Imprezy okolicznościowe

Dla Klientów obchodzących i uczestniczących w uroczystościach okazjonalnych oferujemy usługę „prywatnego kierowcy” w zakresie przejazdów okolicznościowych.
Na życzenie Klientów zapewniamy gustowne wystrojenie limuzyny.
Więcej informacji na stronie:
www.samochod-na-slub.pl